29.04.2011

29.04.2011 Керивництво МДЦ "Преображення" приймало участь в організації та проведенни Міжнародного Форуму «Єдиному козацтву слов’янських народів – Єдиний митний простір». Організацію якого взяла на себе Національна Рада Козаків України, за підтримки Секретаріату Комісії Митного Союзу та козачих організацій України, Росії, Білорусії та Казахстану. В президії форума були присутні представники керивництва МДЦ "Преображення".
Міжнародний форум проводитиметься в рамках підтримки та прозорого інформаційного забезпечення вступу України до Митного Союзу з Росією, Білорусією та Казахстаном. Серед запрошених: Представники комісії митного союзу в тому числі відповідальний секретар митного союзу Глазьєв С.Ю., який веде підготовку основних нормативно-правових актів Митного Союзу та Єдиного економічного простору в рамках Евразэс, як наступного кроку економічної інтеграції держав-учасників Митного Союзу, верховні отамани та представники багатьох українських, російських та білоруських козацтв, представники наукових кіл, Народні депутати України, губернатори прикордонних областей з Росією та Білорусією, представники промисловості та бізнесу, російські та вітчизняні громадські об’єднання, представники посольств (торгові аташе) та ін.
Мета форуму: роз’яснення та інформування українського суспільства про плюси та мінуси вступу України до митного Союзу, статистика збільшення існуючого торгівельного обороту за рахунок принципово нової динаміки торгівлі з моменту створення митного союзу між країнами членами та поліпшення інвестиційного клімату.