Проекти

Зважаючи на глибину і тривалість моральної кризи, яку переживає українське суспільство ми відчуваємо потребу зробити все можливе для пробудження і зміцнення духовності народу, виховання істинного патріотизму. Відчуваючи відповідальність перед Богом і людьми - сучасним, майбутніми і минулими поколіннями задля побудови демократичної української держави та громадянського суспільства на засадах гуманізму та християнської моралі, активісти Міжнародної благодійної організації «Міжнародний духовний центр «Преображення» започаткували програми «Преображення» та «Духовний, культурний, патриотичний та економічний розвиток України» з метою відродження інституту сім‘ї, духовності та моральних принципів.

1. Хід ікон по церквах України.

Одним з проектів програми є Хід ікон церквами Української Православної Церкви по всій Україні. Церква – це не тільки громада віруючих, які живуть тепер, але й померлі. Як земна, так і небесна, Церква становить єдину Христову Церкву, єдине благодатне тіло, главою якої є Господь наш Ісус Христос.
Славою Христової Церкви є її святі, які жили і спасалися вірою в майбутнє пришестя Спасителя. Серед них наші праотці, патріархи, пророки і ті, які добровільно з радістю й любов‘ю взяли на себе приємне ярмо і легкий тягар Христового закону. Це апостоли, великомученики, мученики, преподобні, преподобномученики, святителі, священномученики, сповідники, безсрібники і велика кількість невідомих Божих угодників.
Православна церква закликає нас, віруючих, прославляти пам‘ять святих, усіх тих, хто відрікся від себе, узяв свій хрест і пішов за Христом, тих, кого Бог, за висловом премудрого Соломона, - «випробував, як золото в Горнилі й прийняв їх як жертву вседосконалу» (Прем. 3, 6). Серед святих немало й українських. В рамках Хресного ходу миряни мають можливість приложитися до ікон з святими мощами Святителя Мартина Сповідника, єпископів Херсонеських Василія та Елпідія, преподобного Іллі Муромця Печерського, Святої Великомучениці Варвари, Миколая Чудотворця та іншіх.
Божі праведники – найкращий приклад для нас усіх. «Як сонце ясне, як яскрава рання зоряниця, засяяла велична пам‘ять святих, які в землі нашій просіяли, усіх нас просвітлюючи й зігріваючи серця наші, до наслідування життя їхнього побожного та до щирості у вірі» (Сідален до Полієлію), саме це спонукає нас на організацію благодійної ходи ікон з частками мощей Святих угодників Божих по церквам УПЦ.

2. Культура.

Проект 1. Цей проект включає в себе виставку видатного художника-баталіста С. Чайки « Історія України ( козацтва ) в картинах».

3. Сім’я та Молодь.

4. Здоров’я нації.

5. Хід ікон по військовим та правоохоронним структурам України.

6. Духовно, війсково-патриотичне виховання молоді.

7. Історико-патріотичний духовний комплекс "Православна спадщина слов'ян" ( план проекту надається додатково).

Запрошуємо Вас прийняти участь в програмах « Спас-Преображення » та «Духовний, культурний, патриотичний та економічний розвиток України» з метою відродження інституту сім‘ї, духовності та моральних принципів.

Це буде Ваш значний внесок в майбутнє Української Держави.