Любі ветерані зі Святом Перемоги!!!

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ – УЧАСНИКИ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ!

Дорогі брати і сестри!

У ці весняні післяпасхальні святкові дні, коли Свята Церква продовжує урочисто славословити Спасителя світу – Воскреслого Господа нашого Іісуса Христа, прийміть щирі вітання з Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні – найжахливішій війні у новітній історії!

З особливими почуттями ми вшановуємо вас, дорогі наші ветерани, адже щороку все рідшають і рідшають лави тих, хто приходить сьогодні до захоронень і меморіалів пам’яті, щоб віддати шану полеглим в боях, все менше залишається очевидців і учасників великої трагедії ХХ століття. Проте, для прийдешніх поколінь, для нащадків і спадкоємців воїнів Великої Перемоги, ваш подвиг завжди буде прикладом мужності, самовідданості, вірності військовій присязі, жертовної любові до свого народу і Батьківщини.

Молитовно бажаю вам, дорогі ветерани, мирних і спокійних років життя, оптимізму, наснаги, і головне, здоров’я, – щоб не боліли ваші фронтові рани, та спасіння у вічному житті. Хай усі святі воїни, що у свій час за віру і Вітчизну життя своє поклали, мають вас у своїй особливій опіці і молять про вас Всемилостивого Бога.

Шанобливо, з щирою вдячністю схиляємо голову перед подвигом полеглих і перед подвигом нині живих ветеранів ...

З любов\'ю у Христі, повагою й вдячністю

+АВГУСТИН

архієпископ Львівський і Галицький,

Голова Синодального відділу

по взаємодії зі Збройними Силами

та іншими військовими формуваннями України,