15.05.2012

15.05.2012 фашисти та сатаністи не будуть топтать Святі ікони та хрести!!!

Релігійна громада на честь ВСІХ СВЯТИХ ВОЇНІВ, за участю МБО "Міжнародного Духовного Центру "Преображення", Української та Київської міської спілки ветеранів Афганістану, Київської організації ветеранів війни, Союзу радянських офіцерів, Обєднанної ради українського та зарубіжного козацтва, ГО «ПРАВО та ЗАХИСТ», МБО «Лютас», Вірного козацтва, представників духовенства і вірян та інших небайдужих громадських організацій, 15.05.2012 провели пікетування ГУ МВС України в м. Києві.
На нашу релігійну громаду, систематично чиняться напади молодиків, які будучи “профашистсько” налаштовані, діють відкрито і цинічно.
Так, цими молодиками на нашу релігійну громаду було двічі було вчинено напади 18.04.2012р. та 04.05.2012р. Напади були добре підготовлені та сплановані. Нападники були у масках, озброєні лопатами та ломами.
Останній напад був цілеспрямовано направлений на зрив заходів щодо святкування Дня Перемоги та вшанування ветеранів, які проходили 6 травня у Парку Перемоги та у храмі.
Від вказаних нападів, постраждав святий вівтар нашої церкви (зламаний семисвічник і дарохранильниця, прімакірій). На святій чаші і дискосі нападники тупцювали ногами. Вони розбили кіоти ікон, розкидали свічники, царські врата і катапітасму побили лопатами, все в церкві перевернули.
Крім того, священнику о.Даміану який знаходився 04.05.2012р. в цей час у храмі, хулігани залили очі сльозоточивим газом.
Нападники не пожаліли навіть собаку, що жила при храмі, яку скалічили лопатою.
В результаті, були зірвані богослужіння, в тому числі святкування пам\'яті вмч. Георгія Побідоносця - небесного покровителя православного воїнства, який ми, по нашій храмової традиції, з\'єднуємо з вшануванням ветеранів з днем Перемоги.
У зв\'язку із вищевказаними нападами, керівником нашої церкви, було написано до міліції дві заяви про порушення кримінальної справи, які на даний час знаходяться на розгляді в ТУМ №4 Дніпровського району м. Києва .
Але, на жаль, ніяких дій щодо розслідування цих справ співробітниками правоохоронних органів не вчиняються. Залишаючи цих молодчиків та їх тіньових організаторів безкарними, міліція підштовхує їх на подовження такої діяльності. Погроми храмів стануть для цих молодих людей нормою поведінки та способом заробити на життя.
Тому метою нашої акції є звернення за захистом від вандалів до ГУ МВС України в м. Києві та привернення уваги всіх небайдужих до моральних проблем суспільства, де дозволяють безкарно оскверняти святині, нехтувати живими героями війни та паплюжити пам\'ять мертвих. Під час пікетування було проведено хрестний хід.