24.11.2011

24.11.2011 керивництво МДЦ "Преображення" прийняло участь в засіданні Генерального штабу Міжнародної Організації "Об\'єднана рада Українського та зарубіжного козацтва".
На засіданні обговорювали героїчний подвиг генерала Міжнародної Організації "Об\'єднана рада Українського та зарубіжного козацтва" Ю. Радченка який врятував из пожежи одинацять дітей.

24.11.2011

24.11.2011 представник Синодального відділу благодійності та соціального служіння УПЦ взяв участь в 11-му щорічному фестивалі творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями "Повір у себе".

Фестиваль пройшов у Дніпровському районі столиці за підтримки Синодального відділу благодійності та соціального служіння, районної адміністрації, районного осередку "Партії регіонів", трудами Соціальної служби для сім\'ї, дітей та молоді, громадської організації "Долоні" спільно з настоятелем храму Всіх Святих Воїнів ( Керівником відділу просвіти МДЦ "Преображення" ) Отцом Вячеславом (Яковенко) .

У фестивалі взяли участь близько двохсот дітей-інвалідів. Після закінчення фестивалю всі учасники отримали від організаторів та прихожан храму Всіх Святих воїнів подарунки солодкі та збірки аудіо і відео казок. Також учасники та глядачі мали можливість прикластися до ікони прп. Агапіта Печерського з часткою його святих мощей. Переглянути статтю повністю